08 січня 2025, 08:31
Зокрема, свої висновки надаватимуть Міндовкіллю Держекоінспекція, Держводагентство, ДСНС, МОЗ, Держенергоефективність, обласні військові адміністрації та інші органи влади. На їх основі Міністерство прийматиме рішення щодо видачі інтегрованих довкіллєвих дозволів.
Для того, щоб уникнути неоднозначності тлумачення і заповнення різними органами цих документів, Кабінет Міністрів затвердив уніфіковану форму та вимоги до змісту висновків.
З усіма етапами процедури видачі інтегрованого довкіллєвого дозволу можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/3BDONRP
На шляху до ЄС у липні цього року в Україні прийнято Закон “Про інтегроване запобігання та контроль промислового забруднення”. Він імплементує глави 1, 2 та 7 Директиви 2010/75/ЄС і створює базис для отримання промисловими підприємствами інтегрованого довкіллєвого дозволу на кожну установку. Це сприятиме зменшенню промислових викидів, а отже зниженню рівня забруднення довкілля. Кожне підприємство, яке буде отримувати інтегрований дозвіл, має працювати відповідно до європейських найкращих доступних технологій та методів управління. Така процедура показала свою ефективність у ЄС. І цим шляхом крок за кроком рухається Україна.
Підпишіться, щоб отримувати листи.