12 грудня 2024, 10:07
До участі в ньому долучилися заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко, директор Департаменту освіти і науки ОВА Євген Кончаковський.
«Робота Полтавського територіального відділення МАН стає все більш масштабною і помітною на національних теренах. Є чимало успішних практик, які підхоплюють і запозичують саме у нас, – зауважив Антон Чубенко. – Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт – це дуже важлива й очікувана подія в освітній сфері. І педагоги, і творча молодь готуються до неї. На обласному рівні маємо докласти максимум зусиль, щоб конкурс був проведений відповідно і якомога більше учнівської молоді долучилося до наукової роботи. Маємо розробити стратегію проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН у 2024-2025 роках таким чином, щоб вона була результативною та плідною».
На 3 етап Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН було подано 65 проєктів (3 золотих медалей, 15 – срібних, 13 – бронзових). Цього року Полтавщина має 12 Президентських стипендіатів. На 2 етап у 2024 році учасники подали 549 проєктів.
Члени оргкомітету розглянули низку питань. Вони стосувалися погодження дати проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України та забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із введенням правового режиму надзвичайного або воєнного стану в Україні під час проведення конкурсу (орієнтовно з 21 до 24 лютого 2025 року).
У фокусі – питання промоції та відеороликів про МАН, а також підготовка робочих місць членів журі конкурсу, обладнання необхідною комп’ютерною технікою, проекторами, засобами для підключення до мережі Інтернет.
Також обговорили забезпечення перевірки науково-дослідницьких робіт на дотримання вимог академічної доброчесності.
Підпишіться, щоб отримувати листи.