12 вересня 2024, 17:43
«Нині ми вивчаємо потреби деокупованих та прилеглих регіонів. Зокрема зосереджені на соціальній згуртованості, медіації та безпеці людини, реінтеграції ветеранів, наданні психосоціальної підтримки, а також на проведенні поліцією стабілізаційних заходів», – говорить представник Генерального Секретаріату Європейської служби зовнішніх справ Пітер Ларссон.
Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін подякував Європейському Союзу та країнам-членам ЄС за всебічну допомогу Україні в боротьбі проти російської агресії.
«Полтавщина – тилова область, але ми знаходимося недалеко від зони бойових дій. Нині перед нами постають гуманітарні виклики, щоб їх долати, ми співпрацюємо і з недержавним сектором та міжнародними партнерами. Серед пріоритетних векторів – повернення до цивільного життя ветеранів війни. Цьому сприяють державні та обласні програми підтримки. Не залишаємо поза увагою й інтеграцію ВПО. У фокусі – працевлаштування та забезпечення житлом. Працюємо над тим, аби комфортних помешкань ставало більше. За підтримки іноземних організацій капітально ремонтуємо житлові приміщення, продовжуємо роботу щодо будівництва нових», – зауважив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
Полтавці представили закордонним гостям проєкти, що потребують підтримки міжнародних донорів. Зокрема будівництво житлових будинків в обласному центрі для ВПО, ветеранів та інших категорій населення, які потребують підтримки; будівництво сміттєпереробних заводів у чотирьох громадах та необхідність створення повнопрофільної ДНК-лабораторії. Також розповіли про реалізацію успішних кейсів забезпечення житлом ВПО, започаткування власної справи ветеранами і розвитку малого бізнесу.
Представники іноземної делегації відзначили важливість розвитку регіону в непростих умовах сьогодення.
Підпишіться, щоб отримувати листи.